Atribuită Cumpărare directă

Model Platforma ZenBook 13 UX333FLC Display Diagonala 13.3 inch Rezolutie 1920 x 1080 pixeli Format Full HD Iluminare LED backlight Suprafata Anti-Glare Luminozitate 250 nits Procesor Producator Intel® Nume Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, up to 4.20 GHz) Familie Intel® Core™ i5 din a zecea generatie Comet Lake Model 10210U Nucleu Comet Lake Numar nuclee 4 Numar thread-uri 8 Frecventa 1,6 GHz Frecventa turbo max 4,2 GHz Smart Cache 6 MB Tehnologie 14 nm Procesor grafic integrat UHD Putere maxima disipata 15 W Memorie Capacitate 8 GB Tip memorie DDR3 Frecventa 2133 MHz Sloturi RAM Nu Integrata 8 GB Stocare Solid State Disk Da Capacitate SSD 512 GB Tip SSD M.2 PCIe Placa Video Producator chipset nVidia Seria GeForce Model MX250 Memorie dedicata 2 GB Tip GDDR5 Suport DirectX 12 Da Placa video Dedicata Unitate Optica Unitate optica Nu Altele Nu are unitate optica integrata Sunet Sunet Harman Kardon Boxe 2-way Microfon incorporat Da Sistem Stereo Tehnologii SonicMaster Conectivitate Wireless 802.11 ax Bluetooth 5.0 Porturi USB 2.0 1 USB 3.0 1 USB-C 1x USB 3.1 Type C (Gen 2) HDMI 1 Iesire audio 1x Combo Baterie Tip Li-Polymer Numar celule 3 Putere 50 Whr Adaptor 65 W Dimensiuni Fizice Dimensiuni 302 x 189 x 18.3 mm Greutate 1.19 kg Software Sistem de operare Windows 10 Home Ver

Număr anunț
DA25712972
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.490,50 RON
Valoare atribuită
4.490,50 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.490,50 RON

din 4.490,50 RON estimat