Atribuită Cumpărare directă

Pachet tonere Toner Kyocera Ecosys M3655idn: 5 buc Toner Xerox Versalink B405 5900 pagini: 3 buc Toner Lexmark MX 718 DE 11.000 pagini: 2 buc

Număr anunț
DA25676377
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.599 RON
Valoare atribuită
5.599 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.599 RON

din 5.599 RON estimat