Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanță pentru întreținerea și repararea instalațiilor sanitare: verificarea etanșeității instalațiilor de alimentare cu apă și canalizare, verificarea funcționării obiectelor sanitare, vizionare cu cameră a instalațiilor de scurgere, desfundare țevi scurgere, reparații și/sau înlocuire elemente defecte (robineți trecere, racorduri flexibile de alimentare și de scurgere, baterie chiuveta, înlocuire obiecte sanitare, etc).
- Număr anunț
- DA25680613
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
- Furnizor / câștigător
- RARES CONSTRUCTII SRL (CUI 2888770)
- Cod CPV
- 50700000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.000 RON
- Valoare atribuită
- 28.000 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.