Atribuită Cumpărare directă

servicii de interent 1000 (17 euro fara tva) + telefonie mobila (7 abonamente)(2,9 euro fara tva) + tel fix (5 euro fara tva), durata serviciilor este de 12 luni

Număr anunț
DA25666939
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE IASI (CUI 4540763)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.739 RON
Valoare atribuită
2.739 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.739 RON

din 2.739 RON estimat