Atribuită
Cumpărare directă
Server DELL PowerEdge R540 Rack 2U, Intel Xeon Silver 4210 2.2G, 10C/20T, 9.6GT/s, 13.75M Cache, Turbo, HT (85W) DDR4-2400, 4 x 16GB RDIMM, 2666MT/s,2 xHDD 1.2TB - SAS Dell 12Gbps 10K 512n 2.5" Hot-plug Hard Drive, 3.5" HYB CARR, CK (Compatibil Gen 14th R240, R340, R540, R440, R640, R740, R740XD), PERC H730P RAID Controller, 2GB NV Cache, Adapter, Low Profile, No Internal Optical Drive, iDRAC9,Enterprise, Dual-Port 1GbE On-Board LOM, Trusted Platform Module 2.0, Dual, Hot-plug, Redundant Power Supply (1+1), 750W, PowerEdge 2U Standard Bezel, 3.5" Chassis with up to 12 Hot Plug Hard Drives, 2xLP,1 CPU No Riser Configuration, ReadyRails Sliding Rails Without Cable Management Arm, 3Yr Next Business Day Onsite Service; UPS APC SMT3000RMI2UC | Line interactive | 3000 VA | 2700 W | Sinusoida pura | Rack | 2U | Conectori intrare British BS1363A | Schuko CEE 7/EU1-16P | IEC-320 C20 | Conectori iesire 8 x IEC 320 C13 | 3 x IEC Jumpers | 1 x IEC 320 C19 | Interfete USB | 230 V | Panou de control LCD | Smart Connect + AP9630 Card retea management UPS APC + 3 ani garantie ups si 2 ani acumulatorii
- Număr anunț
- DA25702498
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.294 RON
- Valoare atribuită
- 21.294 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.