Atribuită
Cumpărare directă
cartus compatibil lexmark mx510 1*184.87 cartus compatibil hp 12a 15*42.02 cartus compatibil hp cc530a 6*58.82 cartus compatibil hp cc531a 1*54.62 cartus compatibil hp cc532a 1*54.62 cartus compatibil hp cc533a 1* 54.62 cartus compatibil brother tn2320 7*46.22 cartus compatibil lexmark mx310 1*117.65 suport proiector tavan 5*67.23 prelungitor 5m 6 cai 2*33.61 cablu video Dvi-hdmi 10m 2 *46.22 cablu video Hdmi-hdmi 10m 2*32.77 adaptor displayport-hdmi 1*42.02 switch vga konig 1*24.37 cablu vga-vga 1,8m 1*15.13 cablu vga vga 10m 2*46.22 prelungitor hdmi 3m 1*29.41 sursa atx 600w 1*226.89 cartus compatibil lexmark e350 3*84.03 unitate imagine lexmark e250 1*109.24 cartus compatibil lexmark mx410 3*151.26 flash drive 128gb adata pro 1*92.44
- Număr anunț
- DA25693894
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.672,30 RON
- Valoare atribuită
- 3.672,30 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.