Atribuită Cumpărare directă

pachet papetarie consumabile alcatuit din:hartie xerox 25x15.13;biblioraft 20x6.72;pix 25x0.84;hartie color 1x42.02;corector 2x5.46;dosarb plastic 100x0.84;dosar caron 100x0.59;folie documente 2x8.40;carton color A4 1x52.52;

Număr anunț
DA25674657
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDRID (CUI 17337826)
Furnizor / câștigător
TIMACO SRL (CUI 2385558)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,91 RON
Valoare atribuită
798,91 RON
Data publicării
23.05.2020 00:00
Data finalizării
24.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,91 RON

din 798,91 RON estimat