Atribuită
Cumpărare directă
Desfacere/montare invelitori din tabla tip Bilka,sistem pluvial-jgheaburi ,burlane,folie anticondens,desfacere si inlocuire astereala,demontare/montare pazie si sageac,inclusiv montaj accesorii consolidare sarpanta (tip conectori zincati ). Tariful este configurat pa mp.de acoperis si include manopera ,materiale ,transport si utilaje, CONFORM CAIETULUI DE SARCINI EMIS DE BENEFICIAR
- Număr anunț
- DA25702676
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- SENATOR S.R.L. (CUI 3814275)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.700 RON
- Valoare atribuită
- 84.700 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.