Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de incasare si emitere rovinieta electronica (achitarea tarifului de utilizare a retelei de drumuri nationale din România). Tariful de utilizare este stabilit in EURO, iar incasarea contravalorii acestuia pe perioade de valabilitate se face in lei, pe baza cursului de schimb valutar comunicat de B.N.R., valabil pentru ultima zi din luna anterioara datei achitarii tarifului. Pretul de catalog este valabil pana la sfarsitul lunii (pretul de catalog se modifica lunar in prima zi lucratoare). La solicitarea utilizatorului, achitarea tarifului de utilizare si emiterea rovinietei se pot realiza cu cel mult 30 de zile inainte de data de inceput a valabilitatii. Perioada de valabilitate a rovinietei incepe de la ora 00,00 a zilei solicitate de utilizator si expira la ora 24,00 a ultimei zile a perioadei pentru care a fost achitat tariful de utilizare. Daca ziua de inceput a valabilitatii este ziua in curs, valabilitatea rovinietei incepe de la ora achitarii tarifului de utilizare si expira la ora 24,00 a ultimei zile a perioadei pentru care a fost achitat. Informatii detaliate sunt disponibile la www.posta-romana.ro >Asigurari si Plati>Roviniete electronice.

Număr anunț
DA25686793
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341,82 RON
Valoare atribuită
341,82 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341,82 RON

din 341,82 RON estimat