Atribuită Cumpărare directă

1 Business Global 40 "Minute&SMS in retea, national si Roaming SEE: Nelimitat Date nationale incluse la viteza 4G: Nelimitat Limita trafic date Roaming SEE (cf EUREG) :22.8 GB Min International Zona 1: Nelimitat Min International Zona 2: Nelimitat Min International Zona 3 (Restul lumii) / SMSuri International Zona1&Zona2&Zona3: 600 Min/SMSuri Roaming Grupa 7:600 Date Roaming Grupa 6: 2.5GB Perioada contractuala 24 de luni Pret lunar 40 euro fara TVA 1 EURO = 4.8415 Lei

Număr anunț
DA25693747
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 28431798)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.647,84 RON
Valoare atribuită
4.647,84 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.647,84 RON

din 4.647,84 RON estimat