Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PLASTIC buc 1000 FILE PLASTIC 100/SET buc 10 PIX SENATOR PLASTIC ALBASTRU buc 100 PIX SENATOR PLASTIC ROSU buc 50 CAPSE 24/6 cutie 40 TEXT MARKER(EVIDENTIATOR) buc 10 BIBLIORAFT MARMORAT buc 12 FLUID CORECTOR BIC buc 10

Număr anunț
DA25704105
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI 2159860)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,94 RON
Valoare atribuită
789,94 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,94 RON

din 789,94 RON estimat