Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE conform ofertei tehnice si financiare trimisa si inregisteata la Politia Locala Bacau cu nr.6301/25.05.2020 MANUSI ANTITAIERE EM46 10 BUC DERULATOR 4D-4CP 3x2.5 50M 53339 1 BUC PRELUNGITOR 5P 5M 3X1,5 CU INTR LOHUIS 20 BUC LINE PRELUNGITOR 6P 10M 3X1,5 CU INTR 2 BUC DISC DEBITARE METAL SEDA 125X1,5 10 BUC FIERASTRAU CU CADRU 1 LIST 750 601890 1 BUC PANZA BOMF LEMN-MET 20X300 (72BUC)27506 5 BUC CLESTE PAPAGAL SPK 1 1/2'' 70523 1 BUC CIOCAN LACATUS HOLZER FIBRA 300G 1 BUC SCARA AL 3X9 6625 1 BUC FURTUN ALIMENTAR 13 MM R50 1 ROL CARUCIOR PENTRU FURTUN DY680 1 BUC CUPLA FURTUN UNIVERSALA DY8010L 2 BUC SET PISTOL STROPIRE MULTI DY2492 1 BUC

Număr anunț
DA25705545
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.979,68 RON
Valoare atribuită
1.979,68 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.979,68 RON

din 1.979,68 RON estimat