Atribuită Cumpărare directă

CLOR 5L SOLUTIE GEAM CLIN MANUSI PROTECTIE NITRIL MANUSI PROTECTIE MANUSI PROTECTIE LATEX PROSOP HARTIE OPTIMA 60 M DOMESTOS CIF CREMA AJAX GRESIE SACI MENAJ 240 L SACI MENAJ 120L MATURA SORG RACLETA GEAM SAPUN LICHID 5L SAPUN LICHID 500ML HARTIE IGIENICA ONDA

Număr anunț
DA25681585
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.109,13 RON
Valoare atribuită
3.109,13 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.109,13 RON

din 3.109,13 RON estimat