Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de pietruire a drumurilor

Număr anunț
DA25717738
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 4359431)
Furnizor / câștigător
TEODAROM CLASS SRL (CUI 37919071)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275.931,53 RON
Valoare atribuită
275.931,53 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275.931,53 RON

din 275.931,53 RON estimat