Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de constructie Anexa Camin Cultural: gresie, sapa mecanizata, faianta , amorsa si vtencuiala decorativa interior, glet finisaj, slefuit mecanizat, lavabil mecanizat, imitatie piatra, amorsa mecanizata, amorsa si tencuiala decorativa exterioara, montat lambriu exterior-bazie, gresie antiderapant exterior, preparat beton manual si turnat exterior trotuare, sapat si montat instalatie sanitara bucatarie-tras apa rece si scurgere apa
- Număr anunț
- DA25705756
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
- Furnizor / câștigător
- DAN ARAPU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40494507)
- Cod CPV
- 45210000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.