Atribuită Cumpărare directă

Se verifica continuitatea nulului de protectie la prizele monofazate ( cu tensiunea de 220V ) in scopul prevenirii aparitiei riscului de incendiu si a electrocutarii personalului angajat, conform contract in doua etape.

Număr anunț
DA25673547
Autoritate contractantă
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
Furnizor / câștigător
JUST ELECTRO SRL (CUI 34545622)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.670 RON
Valoare atribuită
65.670 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.670 RON

din 65.670 RON estimat