Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste incheierea unui contract privind ,,Furnizare publicatie Actualitatea de Ilfov". Furnizarea se va face pentru un numar de 400 exemplare/luna, insa bilunar si inserarea unui spatiu grafic/spatiu publicitar gratuit lunar. Pretul maxim estimat este de 1.160 lei/luna fara TVA. Pentru informatii suplimentare, va puteti adresa Serviciului Investitii, Achizitii Publice si Programe Europene din cadrul Primariei Branesti, judetul Ilfov.

Număr anunț
DA25710877
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
ONLINE QUALITY MEDIA S.R.L. (CUI 41889947)
Cod CPV
22210000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat