Atribuită Cumpărare directă

HIDROCORTIZON HF 100MG X 1FL PULB + 1FL SOLV DCI : HYDROCORTISONUM Producator STADA HEMOFARM

Număr anunț
DA25689718
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33642200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.104 RON
Valoare atribuită
1.104 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.104 RON

din 1.104 RON estimat