Atribuită Cumpărare directă

Achizitia urmatoarelor materiale si manopera montat: filtru aer 545 RX = 1x35 - -capac carb. 545 RX =1x120 -carburator 545 RX = 2x330 -cilindru 5445 RX = 1x1060 -bujie NGK = 1x20 pentru motocoasa HUSVARNA

Număr anunț
DA25699744
Autoritate contractantă
Comuna Balaciu (Consiliul Local Balaciu) (CUI 4365140)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.315,14 RON
Valoare atribuită
1.315,14 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.315,14 RON

din 1.315,14 RON estimat