Atribuită Cumpărare directă

PERDEA 169930/7 M 10,00 REJANSA 12067/38 M 10,00 2,99 25,13 4,7 LAC COLORAT CU TEFLON WENGE 5L SAVANA BUC 1,00 159,00 HARTIE IG.LILA CAMILLA 3STR 10BUC/SET SET 2,00 11,98 20,13 3,83 7050068 HARTIE IGIENICA 3STR 24ROLE/SET BUC=SET BUC 1,00 27,31 22,95 4,36 7025858 COS GUNOI FANTASY NR.4- 32 L(09704) BUC 1,00 42,52 35,73 6,79 7014777 MEGLIO CREMA CURATAT LEMON 500ML BUC 4,00 5,55 18,66 3,54 7032012 HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR 100M 1B/SET BUC 1,00 10,88 9,14 1,74 7032003 HARTIE PROSOP BUCATARIE MISAV.2STR 2/SET SET 4,00 3,21 10,79 2,05 7037723 CLOREL 5L BUC 1,00 13,29 11,17 2,12 7005 MASINA INSUR. 18V +2 ACUM. BDCDC18B-QW BUC 1,00 309,00 259,66 49,34 1028023 SET 32 BUC BITI INSURUBARE 7017063 SET 1,00 39,90 33,53 6,37 1021716 5 BURGHIE LEMN HEX 2609255326 BUC 1,00 36,40 30,59 5,81 7014764 SET SDS PLUS H 782532 HIKOKI BUC 1,00 58,85 49,45 9,40 7004958 MENGHINA TIP G 100MM LT38424 BUC 2,00 31,23 52,49 9,97 1009695 VINCLU DE IMBINARE 40X60X25 103300 300 BUC 10,00 2,03 17,06 3,24 1043651 INCUIETOARE ZAVOR LADA 80X22 ZN BUC 1,00 7,28 6,12 1,16 1031672 SURUB PT PAL/LEMN CAP INEC 4X16ZG PZ2 BUC 77,00 0,07 10,41 1,98 6001471 SURUB LEMN 5X50 07101D5005000 BUC 296,00 0,13 32,34 6,14 8013536 SINA PVC MUNCHEN BM2 200 CM BUC 1,00 26,99 22,68 4,31 7028570 MANUSI NITRIFOAM 9 MRWNTR09 PER 6,00 13,90 70,08 13,32 6038169 BALAMA INCHIDERE COMPLETA 180°25X65 ZNG BUC 12,00 1,99 20,07 3,81 6034335 LACAT ALUMINIU CHERESTEA NERIND. M A/B M A/B 4000X48X24MM BUC 2,00 8,82 14,82 2,82 4007528 OSB-3 2500X1

Număr anunț
DA25693340
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT AGRIS (CUI 17344157)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.645,37 RON
Valoare atribuită
1.645,37 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.645,37 RON

din 1.645,37 RON estimat