Atribuită
Cumpărare directă
1. Fereastră PVC profil 5 camere, culoare alb, armătură 1,5 respectiv 2 mm, sticlă 4 anotimpuri + DUPLEX 3.1.3 + floatmobilă + oscilobatantă, feronerie completa cu sistem anti-efractie .închidere multi punct , bulbi in ciuperca si anti actionare gresita, dimensiune 1,750 X 0,75 din care 1,2 mp fereastră mobilă oscilobatantă, iar 0,55 mp luminator fix, suprafață per buc. = 1,31 mp, 18 buc.2. Fereastră PVC profil 5 camere, culoare alb, armătură 1,5 respectiv 2 mm, sticlă 4 anotimpuri + mat + DUPLEX 3.1.3 + floatmobilă + oscilobatantă, feronerie completa cu sistem anti-efractie .închidere multi punct , bulbi in ciuperca si anti actionare gresita 1,795 X 0,77 din care 1,2 mp fereastră mobilă oscilobatantă, iar 0,595 mp luminator fix, suprafață per buc. = 1,31 mp, 4 buc.
- Număr anunț
- DA25709018
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- SIGFENSTER S.R.L. (CUI 38723013)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.549,52 RON
- Valoare atribuită
- 15.549,52 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.