Atribuită Cumpărare directă

Bicarbonat De Sodiu 8.4% x 20 flacoane x 100 ml(1cut X 121.67=121.67) Clorura de Potasiu 0.0745 x 20 flac x 100 ml(1cut X 62.83=62.83) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25714201
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33680000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,50 RON
Valoare atribuită
184,50 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,50 RON

din 184,50 RON estimat