Atribuită Cumpărare directă

CIF CREMA BUC 3.000 8.3193 ASEVI detergent haine BUC 1.000 26.8908 NUFAR PETE BUC 4.000 15.8824 BIOCARPET BUC 2.000 10.0000 ASEVI PARDOSELI BUC 3.000 10.0000 DOMESTOS BUC 1.000 7.9832 DETARTRANT BUC 1.000 6.6387 MONOROLA HARTIE 80M BUC 2.000 7.1429

Număr anunț
DA25706422
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIMII PASI"AIUD (CUI 32345563)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,29 RON
Valoare atribuită
194,29 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,29 RON

din 194,29 RON estimat