Atribuită Cumpărare directă

Elaborare proiect tehnic de executie si detalii de executie pentru modernizare strazi cu lungimea de cca 1,0 km

Număr anunț
DA25710838
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
MAX PROVISION ENERGY SRL (CUI 31858269)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat