Atribuită
Cumpărare directă
Imprimantă multifunctionala alb/negru XEROX WORKCENTRE 3655i V_X cu 2 tonere suplimentare cu următoarele caracteristici : - Tehnologie printare: Laser; - Mod printare: alb/negru; - Utilizare: Business; - Funcții principale: printare, scanare, copiere; fax - Conectivitate: USB, Retea; - Tip display: touchscreen 7 inch - Printare față/verso: automat; - Alimentator automat de documente fata -verso duplex (DADF) - Capacitate ADF: 60 coli; - Viteză printare/copiere: 45 ppm; - Rezoluție printare/scan: 1200 x 1200 dpi la printare ; 600 x 600 dopi scanare - Format printare, scan: A4; - Capacitate memorie: 2 GB +HDD 250 GB - Frecvență procesor: 1.02 GHz; - Sistem de operare compatibil: Microsoft Windows; - Volum recomandat de printare (pagini/lună): 15000; - Capacitate coli hartie: 550 coli; - Capacitate ieșire coli: 250 coli; Toner inclus de start : 6100 pagini Trebuie să conțină: - 2 tonere suplimentare 6100 pagini 106R02737 - Cablu alimentare - Cablu USB
- Număr anunț
- DA25703182
- Autoritate contractantă
- INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.340 RON
- Valoare atribuită
- 3.340 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.