Atribuită
Cumpărare directă
- Reizie instalatie utilizare gaze naturale : 600 lei/ loc de consum. ( un loc de consum din Loc. Campina str. Vasile Alecsandri nr.2A ). - Verificare instalatie utilizare gaze naturale: 400 lei/ loc de consum. Ploiesti str. Rudului nr.96 - ( doua instalatii ) si loc. Baicoi str. Republicii nr.78 In acest pret se vor executa operatiile de verificare/revizie tehnica conform ord. 179/16.12.2015 ( conform fisei de verificare/revizie respectiv anexa 4 si 5 ) si a ord. 89/10.05.2018 ( N.T.P.E. ). In cazul depistarii unor defectiuni, ce necesita demontarea si remontarea instalatiei, inlocuiri de materiale si echipamente, se va intocmi un deviz individual care va fi prezentat beneficiarului, in care vor fi stipulate atat materialele folosite pentru remediere, precum si manopera necesara.
- Număr anunț
- DA25685874
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- FLORIS-92 SRL (CUI 3432038)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.