Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ MATERIALE INSTALAȚII ELECTRICE PENTRU ASIGURAREA ILUMINĂRII GARDULUI ÎMPREJMUITOR,CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1149569 DIN 27.05.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTELE ANEXATE:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXA NR.1 LA NR. 2561918 DIN 20.05.2020 ȘI SITUAŢIE CENTRALIZATOARE CU CANTITĂȚILE PRODUSELOR PROPUSE A SE ACHIZIŢIONA ANEXA NR.3 LA NR.2561918 DIN 20.05.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 28.05.2020 CU NR.FN ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563552 DIN 28.05.2020. PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE MATERIALE ÎN VEDEREA EXECUTĂRII DE REPARAȚII CURENTE PENTRU ASIGURAREA ILUMINĂRII EFICIENTE A GARDULUI ÎMPREJMUITOR AL CAZĂRMII TÂRGOVIȘTE PE LATURA EST A IMOBILULUI PE O DISTANȚĂ DE 70 ML PRECUM ȘI A ZONEI DIN APROPIERE ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU NOUL CORONAVIRUS- COVID-19.
- Număr anunț
- DA25717522
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- MOON COMIMPEX SRL (CUI 9256992)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.669,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.669,20 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.