Atribuită Cumpărare directă

coaste afumate 11x17.80, sunca pizza 11x14.10, cabanos 18x21.70, carnati 11x21.50, kaizer 8x26.30, toba 8x15.90, bacon 8x22, pastrama 8x25

Număr anunț
DA25712459
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.691,60 RON
Valoare atribuită
1.691,60 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.691,60 RON

din 1.691,60 RON estimat