Atribuită
Cumpărare directă
Achizitiwe 100 litri Gel dezinfectant pentru maâini, conform ADV 1148959/25.05.2020 și a ofertei nr. 12367/27.05.2020, depusă în baza anuntului. Produsul este3 K-Sept, ambalat la 10l, iar termenul de livrare este de 48 h de la finalizarea achizitiei in SEAP. Transportul inclus in pret.
- Număr anunț
- DA25719819
- Autoritate contractantă
- Municipiul Codlea (CUI 4777108)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.699 RON
- Valoare atribuită
- 2.699 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.