Atribuită
Cumpărare directă
RIVEX PARCHET 4L PRONTO SP.300ML+DET 750ML PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML CILLIT BANG DUO DEG+C I2B DUCK AN.FR.DISCS REZ LIME DUCK WC BENZI PARF.CITR3B DUCK WC BENZI PARF.PIN3BU AIR WICK FRES.2XREZ 250ML ANDRISTAR 3XSTERG+3XSPAL+ NOVAX LAVETE UNIVERSALE 3 MULTI MAN CAUCIUC MARI TRIM PRIMAV.SAP.L.PIERS4L ALUFIX EC.SACI MEN.35L/30 ALUFIX SACI MEN.INC.120L ALUFIX SACI MEN.INC.60L 1 ONDA HART.IG.2STR40BUC NEVE PROSOP PROFESIONAL Z PAPELY RL.PROF.2STR 100M DOMESTOS ATLANTIC 2L TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G
- Număr anunț
- DA25710646
- Autoritate contractantă
- ORAS SLANIC (CUI 2843604)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689,49 RON
- Valoare atribuită
- 689,49 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.