Atribuită Cumpărare directă

GLADE TOUCH FR.AP.RELAX 1 YOKOHAMA BAT.ALK.MAX R6+B SCR NOTES ADEZ 75X75 BRIL SCR PAGEMARKER FLUO 4X20X SCR ADEZIV STICK/20 GR MAP CAPSAT UNIV 24-26/6/2 BLC YELLOW H COP A4/80GR D P FLUID CORECTOR 20ML ICO PIX GEL NEGRU PIL SET FRIX POINT 0,5+3R ARH FILE PROT A4/SET 100/ RTC BIBL.PP LUX ROSU A4/7 MAXELL CD-R/52X SHRINK X1 SANDISK USB/16GB CRUZER E

Număr anunț
DA25710704
Autoritate contractantă
ORAS SLANIC (CUI 2843604)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
42964000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
919,18 RON
Valoare atribuită
919,18 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

919,18 RON

din 919,18 RON estimat