Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cosit iarba si vegetatie spatii verzi, adfunat si transport

Număr anunț
DA25682030
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
EMILIAN MUS S.R.L. (CUI 41949810)
Cod CPV
77310000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.340 RON
Valoare atribuită
130.340 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.340 RON

din 130.340 RON estimat