Atribuită Cumpărare directă

10 buc LAVETA PVA-SUPERABSORBANTA + 15 set LAVETA UNIV STYLE 4buc/set + 15 set LAVETA .MICR.UNIV 3buc/set

Număr anunț
DA25706243
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GHEORGHE SINCAI BIHOR (CUI 4687188)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,95 RON
Valoare atribuită
502,95 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,95 RON

din 502,95 RON estimat