Atribuită Cumpărare directă

Consumabilele trebuie sa corespunda activitatii de testare PCR pentru Covid-19. Certificate de calitate care sa ateste ca sunt sterile, special concepute pentru PCR, luibere de RN/aze, DN/aze.

Număr anunț
DA25702290
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.253 RON
Valoare atribuită
5.253 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.253 RON

din 5.253 RON estimat