Atribuită Cumpărare directă

Lamai, pere, mere, rosii, varza, morcovi, telina

Număr anunț
DA25716783
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE (CUI 4145446)
Furnizor / câștigător
NED DENFRUCT SRL (CUI 32327087)
Cod CPV
03222210-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.017,05 RON
Valoare atribuită
1.017,05 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
01.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.017,05 RON

din 1.017,05 RON estimat