Atribuită Cumpărare directă

Manualul TEDE 1 buc 288.59 lei Caiet de instructiuni pentru TEDE 10 buc 260.20 lei Caiet de exercitii pentru TEDE 10 buc 260.20 lei Caiet de testare pentru TEDE 10 buc 260.20 lei

Număr anunț
DA25701746
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.069,19 RON
Valoare atribuită
1.069,19 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.069,19 RON

din 1.069,19 RON estimat