Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici generale Tip Standard Numar taste 104 Interfata mouse USB Interfata tastatura USB Tastatura iluminata Nu Tehnologie Fara fir Kit Da Interfata receiver USB Taste programabile/Hotkeys 9 Altele 2.4 GHz Wireless Butoane multimedia Indicator baterie Palmrest Tehnologie BlueTrack
- Număr anunț
- DA25654319
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
- Furnizor / câștigător
- TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.460,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.460,50 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.