Atribuită
Cumpărare directă
SURUB 16*120 BUC 1 3.19 PIULITA 16 BUC 1 0.38 SAIBA 16 BUC 1 0.59 MANUSI BUC 6 6.4417 SPUMA MAN BUC 1 13.11 SILICON UNIV ALB BUC 1 13.19 COZI BUC 3 8.4033 TV 40/20/2 ML 4 17.6475 TUB GOFRAT 500/6M BUC 1 957.98 BAT LAVOAR BUC 1 72.27 SIFON FLEX BUC 1 8.4 HOLS 5*40 BUC 20 0.0505 DIBLU 8 BUC 20 0.2185 BURGHIU 8 BUC 1 12.02 MOPS 1/2" BUC 1 82.35 CHEIE 10 BUC 1 3.36 CHEIE BUC 1 3.53 DISC 125*19 BUC 2 2.605 AD CUP SUP 1/2 BUC 1 3.87 CUP SUP 1/2 BUC 1 2.77 FURTUN 12.5*182 ML 4 2.3525 CARTUS CARABINE 7 BUC 1 18.07 CARTUS SITA 7 BUC 1 14.96 NP BZ 1/2 BUC 1 2.52 MYYM 2*2.5 ML 10 2.857 DOZA PT BUC 1 5.29 PRIZA PT BUC 2 9.66 CLEME BUC 20 0.168 .
- Număr anunț
- DA25716335
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.423,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.423,55 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.