Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 10.00 X 35.17 RON fara TVA / buc 2 AMIANO SITA PISOAR FLOWER buc 10.00 X 8.50 RON fara TVA / buc 3 MANUSI MENAJ PROFESIONALE L set 10.00 X 4.12 RON fara TVA / set 4 MANUSI MENAJ ALOE VERA M set 10.00 X 4.70 RON fara TVA / set 5 MASTI FACIALE 3str 10/set set 20.00 X 25.00 RON fara TVA / set 6 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 1.00 X 225.00 RON fara TVA / buc 7 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 4.00 X 35.17 RON fara TVA / buc 8 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 5L buc 2.00 X 72.90 RON fara TVA / buc 9 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 1.00 X 221.13 RON fara TVA / buc 10 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 2.00 X 70.52 RON fara TVA / kg 11 MONOROLA INDUSTRIALA EXTRAFINA CELULOZA 2/set set 2.00 X 70.53 RON fara TVA / set 12 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ROSU set 1.00 X 39.68 RON fara TVA / set 13 LAVETA MICROFIBRA GEAMURI 10/set ROSU set 1.00 X 41.15 RON fara TVA / set 14 PH DETERGENT PARDOSELI 5L buc 2.00 X 11.82 RON fara TVA / buc 15 PH SAPUN LICHID ALB PERLAT 5L buc 2.00 X 10.56 RON fara TVA / buc 16 MASCA PROTECTIE TNT 4/SET set 5.00 X 11.80 RON fara TVA / set
- Număr anunț
- DA25655940
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MADARAS (CUI 19259457)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.224,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.224,20 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.