Atribuită Cumpărare directă

Termometru digital non contact profesional,cu infraroșu, utilizare fără contact. Durata de măsurare 1s, temperatura masurată min. 32 Grade- max. 42 grade. Pulsoximetru deget, interval de afișare 0-100%. Ecran OLED, senzor de măsurare a ritmului cardiac, senzor de măsurare a nivelului de oxigen din sânge.

Număr anunț
DA25711424
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ (CUI 4203849)
Furnizor / câștigător
MILENA FARM SRL (CUI 31577867)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070 RON
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON

din 1.070 RON estimat