Atribuită Cumpărare directă

Servicii constatare si remediere defectiuni jaluzele si piese de schimb aferente cf anunțul nr. ADV1128017 / 03.02.2020

Număr anunț
DA25658173
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
COTTON SERVICES S.R.L. (CUI 24395170)
Cod CPV
45421145-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat