Atribuită Cumpărare directă

cutie x42 cpr elib prel cota TVA = 9% GLAXOSMITHKLINE GMBH&CO. KG

Număr anunț
DA25691073
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,60 RON
Valoare atribuită
201,60 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,60 RON

din 201,60 RON estimat