Atribuită Cumpărare directă

PACHET REPARATIE TRACTOR 952.5,ambreiaj,caseta directie,furtun hidraulic,sonda litrometrica,manopera,conform PV de constatare defecte01/25.05.2020

Număr anunț
DA25711682
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.162,28 RON
Valoare atribuită
7.162,28 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
01.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.162,28 RON

din 7.162,28 RON estimat