Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod UM Cantitate Pret unitar Masca medicinala 3 straturi 220119 Buc 1000 1.8 Viziera protectie UV PET CLEAR175 TRANSPARENT Economic P-VECONPET175 Buc 25 9.9 Prosoape V albe 150/set 2strat celuloza Premium 10121 Buc 20 5.2

Număr anunț
DA25648886
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu (CUI 17140335)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.151,50 RON
Valoare atribuită
2.151,50 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.151,50 RON

din 2.151,50 RON estimat