Atribuită Cumpărare directă

salam taranesc15x17.30, pastrama 11x25, leber 14x2.80, muschi file 15x26.30, toba 13x15.9, crenwursti 17x18, carnati 21x21.50, cabanos 17x21.7

Număr anunț
DA25674742
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.639,30 RON
Valoare atribuită
2.639,30 RON
Data publicării
23.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.639,30 RON

din 2.639,30 RON estimat