Atribuită Cumpărare directă

Furnizori de servicii de aplicatii

Număr anunț
DA25671960
Autoritate contractantă
COMUNA SANPAUL (CUI 4323497)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
72416000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.150 RON
Valoare atribuită
15.150 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.150 RON

din 15.150 RON estimat