Atribuită
Cumpărare directă
1. Cutit defrisat in 3 stele 300-3 x 20 interior = 121 lei fara TVA / buc x 4 2. Disc circular vidia 255mm exterior cu 20 interior = 135 lei fara TVA / buc x 4 3. Cap Trimmer AutoCut 46-2 = 94 lei fara TVA / buc x 3 buc x 2 4. Pinioane angrenaj unghiular/reductor - 106 lei fara TVA / set Rulmenti angrenaj unghiular - 117 lei fara TVA / set Arbore transmisie interior - 133 lei fara TVA / buc 5. Cutit defrisat in 3 stele 250-3 cu 25.4 interior - 96 lei fara TVA / buc x2
- Număr anunț
- DA25650727
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- CONFORTEC SRL (CUI 16863466)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.760 RON
- Valoare atribuită
- 1.760 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.