Atribuită Cumpărare directă

hartie xerox A4, A, hartie xerox color

Număr anunț
DA25649169
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
PADUREANU P VASILICA IF (CUI 27044165)
Cod CPV
30199100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.375 RON
Valoare atribuită
1.375 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.375 RON

din 1.375 RON estimat