Atribuită Cumpărare directă

-------------------------------------------- Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- IND.PASTRATI DIST.DE SIGU BU 2 1 INDIC.SPALAREA MAINILOR-V BU 1 1 PL.ACC PERS.NEAUTORIZAT BU 1 1 STOP CORONAVIRUS SPATII C BU 2 1 VLA INELE PL.DIAM. 16MM/2 IF 1 1 VLA INELE PL.DIAM.10MM/25 IF 1 1 VLA INELE PL.DIAM.8MM/25 IF 1 1 TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU BU 3 5 PGN BIBL MARMORAT A4/75 M BU 4 1 RTC DOSAR PP PERF/25 BUC BU 2 25 PGN FILE PROTECTIE A4/40 BU 1 1

Număr anunț
DA25659446
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CURATELE (CUI 22590336)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,02 RON
Valoare atribuită
323,02 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,02 RON

din 323,02 RON estimat