Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE FAIRY DET.VASE TEA TREE MR.PROPER OCEAN 5L DERO MAN.2IN1 LAVANDA 400 CIF LICH.ABR.LEM.500ML BIOCARPET SPRAY 750ML PRONTO SP.300ML+DET 750ML DUCK AN.AQUA BLUE AP40G JUARTEXT SITA PASTILA CILLIT BANG DEGR.PULV750M DUCK GEL MARIN 750ML OTI SITA PISOAR PAST.PARF AIR WICK FRES.2XREZ 250ML VILEDA LAV.UNIV.STYLE 3BU ROPACK BURETI VASE 10BUC TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L FINO LD SAC GUNOI 120L/10 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR FIORE ROLE C.ALBE 2STR DOMESTOS PINE 1L SCHMEES SAP.L.ALOE500ML PLANT LINE CR.MA.ALOE MOP BUMBAC 150 GRAME

Număr anunț
DA25649565
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.631,89 RON
Valoare atribuită
1.631,89 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.631,89 RON

din 1.631,89 RON estimat